O nas

O nas

Nasza firma działa na rynku usług bhp i ppoż od 1991 roku. Od początku istnienia stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług i podtrzymywanie długoletnich relacji z Klientem.

Posiadamy wysoko wykwalifikowany, nieustannie podnoszący swoje umiejętności personel, zapewniający Klientom profesjonalną obsługę. W szeregach naszej firmy zasiadają specjaliści z dziedziny bhp, ochrony przeciwpożarowej, jak również lekarze i ratownicy medyczni posiadający wykształcenie i stosowne kwalifikacje.

Naszymi Klientami są firmy z różnych branż, które stawiają na profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo swoich pracowników.

Zapewniamy fachową obsługę Klientów, wysoki poziom szkoleń i indywidualnie podejście do każdego partnera. Doskonale znamy potrzeby naszej grupy docelowej i robimy wszystko, by spełniać jej oczekiwania.

Nasze kompetencje pozwalają nam na prowadzenie każdego rodzaju szkoleń w dziedzinie bhp, szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej, jak również i nauki pierwszej pomocy, wraz z pełnym udokumentowaniem ukończenia kursu.